Triennale 2018
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy pokonkursowej VIII Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego TRIENNALE Z MARTWĄ NATURĄ 2018. 17 grudnia 2018 r. - 25 stycznia 2019 r.

 01

 
Prace nagrodzone w VIII Triennale z Martwą Naturą 2018

01

 
Lista nagrodzonych oraz autorów prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową w Triennale z Martwą Naturą 2018

logo

W dniu 10 października 2018 r. odbyło się drugie posiedzenie Jury VIII Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego „Triennale z Martwą Naturą” w czasie którego wyłoniono laureatów oraz autorów prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej. Artystom wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy i zapraszamy na otwarcie wystawy pokonkursowej o której terminie poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

Lista autorów i prac nagrodzonych:

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY WS. ARTYSTÓW NAGRODZONYCH W VIII Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Triennale z Martwą Naturą".

Lista autorów i prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej:

LISTA PRAC I AUTORÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ.

 
Lista autorów i prac zakwalifikowanych wstępnie do drugiego etapu konkursu Triennale z Martwą Naturą 2018

logo

 

Lista autorów i prac zakwalifikowanych wstępnie do drugiego etapu konkursu Triennale z Martwą Naturą 2018

 
Po raz ósmy już mamy zaszczyt zaprosić profesjonalnych artystów malarzy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Triennale z Martwą Naturą”

yaprosyenie

Poprzednich siedem edycji (1997, 2000, 2003, 2006, 2009, 2012, 2015) wykazało, jak pojemny jest nadal temat martwej natury, w którym tradycja mierzy się z nowoczesnością, dając nowe, nieraz zaskakujące efekty. Dziś pragniemy dać artystom kolejną możliwość poszerzenia i twórczej eksploracji formuły martwej natury, nowego spojrzenia na temat, który rozwija się wraz z rozwojem cywilizacji i mnożeniem przedmiotów wszelkiego autoramentu. Liczymy na powstanie prac, które pozwolą spojrzeć na problem z wielu stron, być może takich, które dotychczas nie były dostrzeżone. Mamy nadzieję wykazać, iż martwa natura jako gatunek malarski nie jest martwa – żyje własnym bogatym życiem i życie to afirmuje.

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA